Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza kadimî giriş karşılayıcı ve uyma fail biriyseniz, örneğin 2 çağ önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çalındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çalındı demeden önce son bir muayene bile arkadaş, kardeş evet da hesabı uyma fail yakınlarımızdan muayene esenlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere uyma ettiği kişsonra gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoklukla kullanıcı adınızı bileğmedarımaişettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çalışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çalındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mevki saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çalınabilir.
Izlemeçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoklukla Instagram birliksı istediği ciğerin şifrenizi alırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çkazanmak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çalınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, uymaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişgüzel farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çalınan Instagram Hesabı Elbette Art Karşıır?
Instagram hesabı çalınan evet da hacklenen kişiler ciğerin ne yazık ki çok çokça muamele bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok çokça payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çalındı” diye aslında diğer kişilerin hesabını çalmaya çalışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çalışın. şayet şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi bileğmedarımaişettirin ve yalnız arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çalındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap şifreniz bileğmedarımaişettiğinde veya kullanıcı adınız bileğmedarımaişettiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi alırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğmedarımaişettirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmedarımaişettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmedarımaişettiren sen bileğilsen, hesabını güvene al” evet da bazen “bileğmedarımaişetikliği art al” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız fakat çoklukla saldırganlar elektronik posta adresini bileğmedarımaişettirdiği ciğerin sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “asayiş kodu al” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir