kepenktamiristanbul.net: Otomatik Kepenk

İstanbul Kendiliğinden Kepenk, Yalıtım Tesisatı ve Endüstri Tipi Soğutma Sistemleri Iş Noktalarımız
İstanbul’ un tüm ilçelerine firmamız 15 yılı aşkındır deneyimli personeli ve birinci sınıf hizmeti ile siz giranbaha müşterilerimize hizmet vermektedir. Serlıca İstanbul avrupa ve küçük asya yakasın da hizmet verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Cebbarlar, Destecılar, Bahçelievler, Falrköy, Serakşehir, Bayrampaşa, Ilkokuliktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Ekeçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, önemsizçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şsorunli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çziyan etmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Memleha, Ümraniye ve Üsküdaraç’ dır.

Kepenk Hizmetin de Ilgi Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği hizmet ve sorunletmenizin gestaltsına gereğince kepenk türleri değsorunmektedir. Verilecek olan aptalif hizmetin de saç kepenk, galvaniz kepenk, alüminyum kepenk vb. bölümün de reis bilirkişi ekibimiz size en mütenasip ve ideal olan kepenk sistemini sunacaktır.

Yalıtım Tesisatı Hizmetin de Ilgi Edilmesi Gerekenler
Dargın havalarda mevcut ısıtma sistemlerinden yeteri derece ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni düzen teknolojilere iye elektrikli aletler ya da kırık dökük tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Ancak bu cihazların tüm çarpıcılık enerjisi ile çalıştığı muhtevain çarpıcılık döşemın da aşırı isnat meydana hasılat. Eviniz de ya da iş yeriniz de mevcut mevcut çarpıcılık döşemı kırık dökük, ehliyetsiz veya ölçün dışı kalıyorsa bu cesim bir riziko anlamına gelmektedir. Olası bir çarpıcılık birçokağı ya da aşırı yüklenme cebinünden yangın çıkararak güç ve varlık yitirilmesine sebebiyet verebilir. Bu gibi sebeplerden ötürü kırık dökük, ehliyetsiz ve standartların dışında döşenmiş çarpıcılık tesisatlarınızı mutlaka standartlara mütenasip olarak yine döşetmelisiniz. Firmamız çarpıcılık döşemı döşeme, restorasyon, hizmetı ve tamiratın da deneyimli personeli ile hizmet vermektedir.

Endüstri Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin de Ilgi Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-derin dondurucu-soğutucu alırken yani ticari ammaçla kullanılacak ticari dolab alırken özen edilmesi gereken en önemli unsur buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor takılması gereken büvarlıklıkteki bir dolaba sakat beygir gücünde motor tutturulmuşrsa dolabın performansı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapısını bozar, çarpıcılık sarfiyatını çoğaltır. Bu nedenle işleyim dolapları alırken ilk özen edilecek husus beygir gücüdür. Buzdolabı alırken özen edilmesi gereken bir gayrı nokta ise dolabın izolasyonunun ne derecede birinci sınıf gestaltldığıdır. çünkü kalitesiz izolasyon malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak dökülmek muhtevain haddinden şu denli çalışır ve motor yanmasına vasıl arızalara hat harisar. Tekrar buzdolabı alırken önem vermeniz gereken bir gayrı nokta ise ticari buzdolabı termostatının sayısal olup olmadığıdır. Çünkü sayısal termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun şu denli ısınması kaynaklı arızaları kıl payı sıfıra indirir. Dolabın ısısını kaybetmesini engeller. Sayısal termostatı olmayan yani manuel termostatlı buzdolapları günümüzün teknolojisinin gerisinde kalmıştır. Firmamızla iletişime geçerek sizin tasarrufıza en mütenasip soğutma sisteminin hangisi olacağına hüküm verebilirsiniz.

Kendiliğinden Kepenk Nedir?
Kendiliğinden kepenk sistemlerimiz çalışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da alüminyum doğrama dolgulu veya çelik kepenk sistemleri olarak farklılık göstermektedir. Umumi olarak kullanılan sistemleri alüminyum kepenk sistemleri olup henüz küçümencik ve pek olması istenen yerlerde de çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri karşıdan karşıya kumanda ile kontrolör edilebilen, üstte ki sarma haznesin de mevcut otomatik kepenk motoru ile dönme sorunlemi gerçekleştirerek çalışan ve bu işlem esnasında ileri veya sonuç sarma sorunlemleri yaparak kepengi harisan veya kapatan sistemlerdir. Kendiliğinden kepenk sistemleri soy ve daire kullanımların da gözenek yama sorunlemlerin de de kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve auttan müstear panjur sistemleri olarak farklılık gösterir.

otomatik kepenk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir