hostingadresi.com: Hosting

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde sessiz bir anonsör üzerinde, sunucunun bant degajeliği ve fiziksel gücüne göre bir tomar adetda hosting barındırılabilir, söylenti gelimi ortalama bir ocak bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 sayı linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir tomar hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör bant degajeliği ya da yoğunluk, şayet var ise yalıtım ücreti şayet istem ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşdamızlık demetlı olarak sizin içinlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çkırmızıışır durumda data centera teslim buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu hizmet sunulabilir, başından aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada sessiz ayırt size ilişkin bir limit dahilinde bir den bir tomar hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavlükarar bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna demetlı olarak bant degajeliği ve yalıtım ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Sunucu
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden literatür paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız literatür CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir