Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, allıküminyum üzere metallerden yapım edilen profillerdir. Tasarruf açısından oldukça ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C yapmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın fiillevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu değerlendirerek harekete geride bırakmak oldukça önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en çok şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Aldatmaüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri kritik anlamda tatmin edici olsa da temelı teknik detayları isteyerek deprem geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde değfiilkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi lakırtıınlık yeğleme ediliyorsa ona makul bir kanunlar çıkarmak hakikat olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçün kabile 3000 mm’dir. Fakat projeye rabıtalı olarak 2000 mm ile 4000 mm üzere seçenekler de yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve gereksinimleriniza bakılırsa bir kanunlar yaparak kaliteye nail olmak gerek misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden fayda tedarik etmek namına tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri bağırsakin takkadak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir