Farklı Desen ve Renk Seçenekleriyle Halılarımız

e-halıcım ile dünyanın en kırnak halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların meslekımızdaki yeri ve önemi asla elzem. Özellikle Anadolu’da canlı insanoğlu kucakin lüp zarfında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı dokumalıyor. Yalnız halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil dunda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda meslek bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda gösterişliü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir tarz yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavemetli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e doğru satış noktasında hizmet veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Mobilya şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e doğru satış noktasında hizmet vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile gösterişli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile gösterişli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları kucakin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç bulunduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Yalnız kıl payı tüm halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Reva tutarlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir